~2022~

W ramach III Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole odbyły się różne działania. AKCJA – RELACJA zaowocowała wystawą w bibliotece szkolnej „O szczęściu, przyjaźni, relacjach w literaturze” przygotowaną pod okiem Pani profesor Agaty Rutkowskiej. Wystartował szkolny radiowęzeł prowadzony przez Samorząd Szkolny.
Kilka klas odpowiedziało na naszą prośbę i spłynęły do nas Wasze klasowe, szczęśliwe zdjęcia i filmy o relacjach w szkole. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, a szczególnie wyróżnić i przekazać nagrodę niespodziankę klasie 1B za największe zaangażowanie oraz „przepis na dobre relacje”.
Jednym z działań minionego tygodnia były wybory najbardziej uśmiechniętego nauczyciela VII LO. W głosowaniu, które trwało cały tydzień największą liczbę głosów i wspólne miejsce na podium otrzymują Pani profesor Ewelina Błocka i Pan Profesor Krzysztof Greding
Nagrodę specjalną za najlepsze przebranie w dniu wesołego przebrania otrzymują Joanna Osuch z klasy 1B i Marcin Świerczyński z klasy 4C.
Klasie 2A dziękujemy za podzielenie się szczęściem z naszymi braćmi młodszymi i wywołanie uśmiechu na kocich i psich pyszczkach.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Pamiętajcie, że szczęście w szkole to nie tyko „szczęśliwy numerek”. Szczęście w szkole rodzi się pomiędzy ludźmi, poprzez relacje, doświadczenia. Zachęcamy wszystkich do uśmiechu i życzliwości nie tylko od święta. Dbajmy o to, aby przestrzeń naszej szkoły była przyjazna, radosna, a nasze relacje pełne szacunku i zrozumienia.
Uśmiechajcie się do siebie i świata 😊

Materiały ze strony www szkoły – tu.