~2023~

18 września obchodziliśmy pierwszy dzień IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia: „Dzień Przyrody” przyniósł radość i uśmiech na twarzach całej społeczności szkolnej. To najlepszy dowód, że obcowanie z naturą ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. W tym dniu odbyły się zajęcia na świeżym powietrzu oraz warsztaty edukacyjne pt. „Jestem Eko-klientem. Gospodarka odpadami”.

19 września drugi dzień IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia: „Dzień Drzemki i Dobrego Snu” świętowaliśmy ubrani w piżamy, niby sennie…. a jak kreatywnie! Zastanawialiśmy się, dlaczego sen jest nam potrzebny.

20 września trzeci dzień IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia. „Dzień miłych słów” pokazał, że lubimy i powinniśmy mówić innym miłe słowa, ponieważ sprawia to przyjemność i wpływa to na wszystkich pozytywnie😃😊 Najmłodsi miłe słowa przedstawili za pomocą rysunków, a maluszki zrobiły słoneczka🤗

Miłe gesty też mają moc! Na dobry początek dnia codziennie w grupie 5-latków witamy się wybranym przez dziecko gestem.

21 września czwarty dzień IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia: „Festiwal kolorów” ożywił dzisiejszy dzień i podkreślił, że każdy z nas jest inny ale jakże wyjątkowy i ważny, a razem tworzymy wspaniałą społeczność.

Z serdecznym pozdrowieniem – społeczność szkolna !!! Optymizm to dla Nas przynależność i odpowiedzialność za wspólny świat, którego jesteśmy częścią! Nadzieje daje nam rodzina, drugi człowiek oraz współpraca!

22 września piąty dzień IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia: „Świeto Pokoleń” – zaszczycili nas swoją obecnością wyjątkowi goście: Pani Barbara Kuzia i Pan Waldemar Pianko, mieszkańcy Starych Kupisk i Jednaczewa. Opowiadali o swoim życiu, relacjach międzypokoleniowych i wartościach, jakie im przyświecają: rodzina, prawda, szacunek, dobro i praca.

Fotorelacja z wydarzeń poniżej. Materiały pochodzą ze strony FB szkoły.