18 września

W piątek zainaugurowaliśmy III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole. W tym roku hasło przewodnie dotyczy relacji. My je nawiązywaliśmy na sportowo podczas II Zawodów Sportowych o Puchar Prezesa Ogólnopolskiego Operatora Oświaty. Tym razem zmagania odbywały się w siatkówce plażowej. Była dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Puchar zdobył duet nauczycielski – Panowie Bartek i Patryk. Gratulujemy !!! Jesteśmy już umówieni na kolejne zawody.

19 września

Dzisiaj kolejny dzień naszego Tygodnia Szczęścia. Pierwsze podejście do naszych pasji, czyli Dzień Pasjonata. Dzieliliśmy się tym, co nas pochłania, przynosi radość i zajmuje wolny czas. Zaprosiliśmy uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Cogito. Dziękujemy, że skorzystaliście z zaproszenia!

20 września

Dzisiaj w Tygodniu Szczęścia w ramach Cogtostanu, czyli spotkań z ciekawymi ludźmi spotkaliśmy się z trenerką tenisa ziemnego UAM Panią Karoliną Owczarek, która nam opowiedziała o tajnikach tej pięknej dyscypliny sportu. Dowiedzieliśmy się jak łączyć pasję z pracą, która daje wiele satysfakcji i radości. Wzięliśmy również udział w quizie na temat tenisa. Spotkanie było bardzo inspirujące. Dziękujemy!

21 września

Kolejny dzień Tygodnia Szczęścia obfitował w niespodzianki. Najpierw uczniowie klas pierwszych wybrali się do CK Zamek, żeby obejrzeć wystawę „Tryumf koloru”, gdzie mogli zapoznać się z arcydziełami grafiki francuskiej z przełomu XIX i XX wieku. Następnie Yana wygłosiła przygotowane dla nas wystąpienie w języku angielskim o klubach dyskusyjnych. A na koniec Pani Ola podzieliła się z uczniami swoimi pasjami. Aris zdecydowanie skradł serca licealistów i wywołał uśmiechy na ich twarzach.

26 września

Dziś podsumowaliśmy III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia. Przesyłamy wiele uśmiechów, dobrej energii. Spójrzcie sami na przykładzie jednego wydarzenia, ile było szczęścia !

27 września

Podczas wczorajszej ogólnopolskiej konferencji podsumowującej III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia czuliśmy się wyróżnieni. Zostaliśmy poproszeni o przedstawienie naszego Tygodnia Szczęścia. Hanna – uczennica klasy pierwszej opowiedziała, jak go spędziliśmy. Pytana, co najbardziej zapamięta, odpowiedziała, że wiele przemyśleń jej oraz koleżanek i kolegów dostarczyło spotkanie z trenerką tenisa ziemnego, która pokazała jak można połączyć pasję z pracą zawodową. Z kolei w odpowiedzi na pytanie o relacjach w szkole (to temat przewodni tegorocznego Tygodnia Szczęścia) Hanna zwróciła uwagę na fakt, że wszyscy uczniowie w szkole tworzą wspólną grupę, każdy może porozmawiać z każdym, nie ma podziałów.