19 września

Od 16 do 25 września obchodzimy III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole.

Z tej okazji w poniedziałek odbyła się w naszej szkole  Słodka Loteria. Uczniowie mogli też sobie zrobić zdjęcie w fotobudce, którą specjalnie na tę okazję przygotowały uczennice klasy 3A – Bianka Czapnik i Emilia Bar.

22 września

W środę z okazji III Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole obchodziliśmy Dzień Kolorów. Dodatkowo dzieci z klas 1-3 odwiedziła Myszka Minnie. Zapraszamy do galerii!

27 września

Tydzień Szczęścia w Szkole zakończyliśmy sporą dawką energii. Taneczne przerwy i taneczna świetlica pozwoliły uwolnić pokłady radości u wszystkich – małych i dużych 💃🕺🪩

29 września

W dniach 19-25 września obchodziliśmy III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole.

Z tej okazji naszych uczniów spotkało wiele atrakcji, np. słodka loteria, kolorowa fotobudka, Dzień kolorów, taneczne przerwy czy odwiedziny Myszki Minnie.

Do wszystkiego zainspirowała nas uczennica klasy 3a, Bianka Czapnik, która została zaproszona do udziału w Konferencji Podsumowującej III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole. Bianka miała szansę wypowiedzieć się u boku wielu osobistości: profesora, laureta konkursu Nauczyciel Roku, przedstawiciela Departamentu Edukacji Miasta Wrocław i wielu innych. To niezwykłe dokonanie jak na 9-latkę! Gratulujemy!!

Choć dla Bianki pewnie największym prezentem były listy z podziękowaniami napisane przez uczniów klasy 3b