Od 18-22 września obchodziliśmy „Tydzień Szczęścia w naszej szkole”. To wyjątkowy czas, który poświęciliśmy na promowanie pozytywnych emocji, dobra oraz współpracy wśród naszej szkolnej społeczności. Przez cały tydzień, świętowaliśmy, uczyliśmy się i czerpaliśmy radość z bycia razem.

W tym roku nasz Tydzień Szczęścia miał na celu inspirować nas wszystkich do dążenia do harmonii i wzajemnego wsparcia oraz optymizmu. Wszyscy zasługujemy na szczęśliwe i zdrowe dni, dlatego zaplanowaliśmy wiele działań, które pomogły nam osiągnąć to wspólnie. Zachęcaliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli do noszenia uśmiechów na twarzach i dzielenia się nimi z innymi, gdyż uśmiech jest prostym ale zarazem potężnym gestem, który potrafi poprawić nastrój każdego.

W poniedziałek odbył się Dzień miłych słów. Był to wspaniały sposób, aby docenić innych i skupić się na pozytywnych aspektach naszego życia. Wtorek to Dzień wspólnych marzeń. Szkolna społeczność wspólnie tworzyła tablicę marzeń, na której zapisywaliśmy nasze marzenia. Kolejnego dnia odbył się Dzień słodkości – czyli wspólne wyjście na lody, a w czwartek – DZIEŃ UŚMIECHU. Zabawne stroje, buty nie do pary i szalone fryzury świetnie wyglądały na naszej ściance uśmiechu. Ostatniego dnia odbył się Dzień baniek mydlanych, które pozwoliły uczniom skupić się na chwili i byciu tu i teraz.

W ramach Tygodnia Szczęścia klasy I-IV udali się na wycieczkę edukacyjną pt. „Życie na wsi” do Gospodarstwa Agroturystycznego w Piotrkosicach u Państwa Jankowskich.

Tydzień Szczęścia był wyjątkową okazją, aby pogłębić więzi społeczności szkolnej, uczyć wartości pozytywnego myślenia i doceniania siebie nawzajem. Razem jesteśmy silniejsi, a szczęście dzieli się najlepiej, gdy jesteśmy razem. Ten wyjątkowy tydzień był niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczniów.

Film z wydarzenia:

Wszystkie materiały pochodzą ze strony FB szkoły.