W dniach 20 września do 24 września 2021 w naszej szkole został zorganizowany Tydzień Szczęścia w Szkole w ramach obchodów II Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole.

Zorganizowano wiele akcji rozprzestrzeniających szczęście w naszej szkole. Nauczyciele jak i uczniowie bardzo chętnie brali udział w zaplanowanym tygodniu. 1000 żurawi origami na szczęście, zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt, wywieszony na korytarzu szkoły tekst piosenki Pharrell Williams – Happy, konkursy na mema, który miał każdego rozśmieszyć, czy logo Tygodnia Szczęścia to namiastka tego całego szczęśliwego tygodnia.

Zależało nam aby w naszej szkole było kolorowo. Pomagaliśmy potrzebującym ale jednocześnie chcieliśmy wspierać się nawzajem dobrym słowem czy po prostu najzwyklejszym uśmiechem.

Tydzień Szczęścia w Technikum nr 15 uznajemy za bardzo udany, pełen dobroci, radości i szczęścia.

Oto relacja.

Zosia Brycka

Wiemy, jak ważne są rośliny w naszym otoczeniu i jak kojąco wpływa na nas zieleń. Postanowiliśmy wprowadzić nieco natury do naszej Szkoły i upiększyć sale lekcyjne, w których spędzamy tak wiele czasu w ciągu całego tygodnia.
Uczniowie Technika ochrony środowiska z klasy 2AB zorganizowali w ramach Tygodnia Szczęścia warsztaty sadzenia kwiatów. Mała zbiórka szczepek z naszych domów, recykling nieużywanych doniczek i popatrzcie na efekty. Cudnie! Mogliśmy się odstresować, poznać nowe gatunki roślin doniczkowych, a przede wszystkim spędzić miło i pożytecznie czas. Poza tym dbamy o bioróżnorodność w naszej szkole i chyba na tym się nie skończy. Teraz będziemy pielęgnować i obserwować jak nasz mały ogród się rozwija.

Justyna Krynicka