~2022~

Aktywności:

1. Rozmowy i prace o przyjaźni.

2. Robimy mapę dobrych słów, każda klasa otrzyma egzemplarz, a na apelu przyrzekniemy, by tych miłych słów, jakie każdy chce słyszeć o sobie i w ogóle było jak najwięcej.

3. Każdy ma talent- odkrywamy swoje talenty i dzielimy się nimi ze światem👍❤️

To nasz tydzień szczęścia

  1. Drzewo dobrych słów- te słowa chcą mówić i słyszeć dzieciaki, ale my dorośli też❤️
  2. Nasze talenty, nasza radość, którą się dzielimy
  3. Wspólne spacery i zabawy, wspólna radość❤️

Sylwia Dworek

~2021~

Nasza Gdańska Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji Tydzień Szczęścia w Szkole. Choć temat wcale nie taki prosty i oczywisty nasze. Dzieciaki fantastycznie uczestniczyły w akcji. Młodsze klasy brały udział w konkursie plastycznym pt: ” Szczęście- czym jest dla mnie? Kiedy jestem szczęśliwy?” Powstały cudowne prace. Wszyscy uczestnicy zdobyli I miejsce i wyjątkowe medale szczęścia. Starsze klasy rozmawiały na temat SZCZĘŚCIA w swoich klasach z wychowawcami, odbyły się też warsztaty. Powstały przepiękne plakaty, na których młodzież” opowiedziała” czym dla nich jest szczęście. To wyjątkowe wyznania. Nie zabrakło też pięknych myśli i cytatów o szczęściu. 
Nauczyciele  i pracownicy szkoły również podzielili się swoją refleksją o szczęściu.
To był bardzo owocny i dobry czas, a podsumujemy go słowami:” W drodze do szczęścia nie napotkasz żadnych przeszkód, prócz tych, które sam wzniesiesz w myślach i w wyobraźni.”
Wszystkim życzymy u dużo szczęścia i dobra.                         

Sylwia i Hania oraz cała społeczność  SPS nr 26 w Gdańsku